درباره ثور

سلام :))

اسم من «ثمینا» ست، 17 سالمه( ̄︶ ̄)↗ حدودا دو ساله که فروشگاه آنلاین ثور رو راه اندازی کردم.

زمان کودکیم به نقاشی و هنر علاقه داشتم، همیشه انیمیشن های مختلف رو نگاه میکردم و دلم می‌خواست بتونم مثل اون‌ها شخصیت هارو به تصویر بکشم. و دنبال تجربه های جدید و مهیج بودم؛ سراغ کلاس‌های نقاشی رفتم اما؛ چیزی که می‌خواستم رو بهم یاد نمیدادن. من تصمیم گرفتم خودم چیزی که بهش علاقه دارم رو یاد بگیرم. شروع کردم به بازآفرینی شخصیت های کارتون‌هایی که دیده بودم... خیلی توی این زمینه خوب نبودم؛ ولی به مرور زمان پیشرفت کردم و دستم سریع‌تر شد.

یک روز یک برنامه نقاشی دیجیتالی رو پیدا کردم، روی تبلت قدیمیم نصب کردم. درباره اون تحقیق کردم و وارد دنیا عجیب و جذاب نرم افزارهای گرافیکی شدم. بعد از اون تصمیم گرفتم این کار رو خیلی جدی ادامه بدم چون دقیقا چیزی بود که دلم میخواست. 

بعد از مدت زیادی فهمیدم که... به تصویر کشیدن افکار و احساساتم و تبدیل کردن اونها به تصویر سازی، کار مورد علاقه منه.

بهار سال 97 ایده راه انداختن یک فروشگاه اینترنتی به ذهنم رسید. ولی من خیلی برای این کار خیلی بی‌تجربه بودم... من وارد مرحله جدیدی از کارم شدم. در ابتدا خیلی ایده خاصی نداشتم که دارم چیکار می‌کنم؛ اما الان می‌بینم که تولید آثار هنری اورجینال، به شکل محصولات کاربردی، چیزیه که تو ایران خیلی کم اتفاق افتاده؛ حتی شاید من هم بهترین نباشم توی این موضوع، ولی تمام تلاشمو می‌کنم تا به مخاطبم، محصولی با کیفیت، فکر شده و سرشار از احساس ارائه بدم.

ممنونم که وقت گذاشتید و خوندید... :)

.
از اینکه با خرید محصولات ثور، از من و هنرم حمایت می‌کنید بی‌نهایت متشکرم. (^人^)

با نهایت عشق... دختر پرتقالی 🍊